Tecnica | | Ensamblaje, Tabla |
| | Władysław HASIOR (1928-1999) Gwiazda telewizyjna, 1986 asamblaż; 74 x 57 cm; (...) |
Atribución | | Original (Obra firmada) |
Tecnica | | Acuarela, Gouache |
| | Jerzy TCHÓRZEWSKI (1928-1999) Kogut i kwiaty, 1954 gwasz, papier; 35 x 49 cm (...) |
Tecnica | | Acrílico |
| | Janusz ORBITOWSKI (1940-2017) Z cyklu: Ślady, 15/97, 1997 akryl, płótno; 110 x (...) |
| | Janina KRAUPE-ŚWIDERSKA (1921-2016) Październik, 1965 olej, płótno; 80 x 100 (...) |
| | Aleksander KOBZDEJ (1920-1972) Konstrukcja zielona, 1958 olej, tempera, (...) |