Atribución | | Anónimo |
Tecnica | | Offset imprèsion |
| | Artysta nieokreślony, XX W. 10 Śniadanie na trawie reprodukcja barwna - offset, papier; 55,5 x 37 cm (w świetle oprawy); drukowany napis l. d.: Baptist. |
Marszałek Józef Piłsudski |
Tecnica | | Litografía |
| | Leopold GOTTLIEB (1879-1934) Lot No.: 11 Marszałek Józef Piłsudski litografia (...) |
Tecnica | | Litografía |
| | Leopold GOTTLIEB (1879-1934) Lot No.: 12 Legionista autolitografia barwna, (...) |
Atribución | | Original (Obra firmada) |
Tecnica | | Litografía |
| | Leopold GOTTLIEB (1879-1934) Lot No.: 13 Raport, 1916 litografia barwna, (...) |
Dworek w Gościejewie pod Koźminem auto |
Tecnica | | Litografía |
| | Wiktor GOSIENIECKI (1876-1956) Lot No.: 14 Dworek w Gościejewie pod Koźminem (...) |