Portret Ignacego Jana Paderewskiego |
Tecnica | | Litografía |
| | Portret Ignacego Jana Paderewskiego. Lawrence ALMA-TADEMA (1836-1912) - według (...) |
Tecnica | | Tinta china |
| | Wojciech WEISS (1875-1950) Lot No.: 5 Autoportret tusz, papier; 42 x 27,5 cm (...) |
Tecnica | | Acuarela |
| | Nagonka, 1932. Mieczysław SZCZERBIŃSKI (1900 ?-1981) Lot No.: 104 akwarela na (...) |
Tecnica | | Acuarela |
| | Władysław SERAFIN (1905-1988) Lot No.: 105 Kwiaty w wazonie akwarela, papier; (...) |
Tulipany w szklanym wazonie |
Atribución | | Original (Obra firmada) |
Tecnica | | Crayones, Papel |
| | Leokadia OSTROWSKA (1875-1952) Lot No.: 106 Tulipany w szklanym wazonie (...) |