Atribución | | Atribuido |
Tecnica | | Lápiz, Papel |
| | Stanisław WYSPIAŃSKI (1869-1907) - przypisywany Lot No.: 4 Anioł - szkic (...) |
W kawiarni przy plaży węgiel |
Atribución | | Original (Obra firmada) |
Tecnica | | Crayones, Papel |
| | Wojciech WEISS (1875-1950) Lot No.: 101 W kawiarni przy plaży węgiel, pastel, (...) |
Tecnica | | Acuarela |
| | Karol KOSSAK (1896-1975) Lot No.: 102 Ogród w Tatarowie, 1922 akwarela, na (...) |
Tecnica | | Acuarela, Cartón |
| | Zofia STRYJEŃSKA (1894-1976) Lot No.: 105 W odwiedziny, 1920 gwasz, karton; 57 (...) |
Tecnica | | Crayones, Papel |
| | Aleksander SZTURMAN (1869-1944) Lot No.: 107 Głowa dziewczyny, 1936 pastel, (...) |