Atribución | | Original (Obra firmada) |
Tecnica | | Oleo, Tabla |
| | Jerzy KOSSAK (1886-1955) Wesele krakowskie ok. 1935 olej, tektura; 70 x 100 (...) |
Tecnica | | Oleo, Tabla |
| | Stanisław KAMOCKI (1875-1944) Z doliny za Bramką olej, tektura; 71 x 50 cm; na (...) |
| | Wojciech KOSSAK (1856-1942) Szkic plenerowy, 1916 olej, płótno naklejone na (...) |
| | Hanna RUDZKA-CYBISOWA (1897-1988) Pejzaż jasny, 1955 olej, płótno; 60 x 81 cm; (...) |
Tecnica | | Oleo |
| | Eugeniusz GEPPERT (1890-1979) Wiatr nad morzem, 1945 olej, płyta pilśniowa; 49 (...) |