Łodzie w porcie Concarneau |
Atribución | | Original (Obra firmada) |
Tecnica | | Acuarela |
| | Teodor GROTT (1884-1972) Łodzie w porcie Concarneau akwarela , papier, 30 x 45 (...) |
Tecnica | | Acuarela |
| | Władysław JAROCKI (1879-1965) Huculi, 1921 akwarela na podrysowaniu ołówkiem, (...) |
Tecnica | | Acuarela |
| | Józef RAPACKI (1871-1929) Pejzaż z okolic Olszanki, ok. 1920 akwarela, papier; (...) |
Tecnica | | Acuarela |
| | Stanisław GIBIŃSKI (1882-1971) Po obfitych deszczach akwarela, papier; 34,5 x (...) |
Tecnica | | Oleo, Tabla |
| | Franciszek MOLLO (1897 -?) Kwitnący ogród olej, tektura, 47,5 x 59,5 cm; sygn. (...) |