Ulica Krótka w Sandomierzu |
Atribución | | Original (Obra firmada) |
Tecnica | | Grabado, Madera |
| | 2. Władysław BIELECKI (1896-1943) Ulica Krótka w Sandomierzu, 1925 drzeworyt (...) |
Aktor teatru kabuki: Yamamura Fusahito |
Tecnica | | Grabado, Madera |
| | 3. KUNISADA UTAGAWA (1786-1865) Aktor teatru kabuki: Yamamura Fusahito, 1853 (...) |
Tecnica | | Aguafuerte |
| | 5. Luigi ROSSINI (1790-1857) Świątynia Vesty, 1819 akwaforta, papier; 46,7 x (...) |
Tecnica | | Xilografía |
| | 6. Konstanty PRZYKORSKI (?-1882) Na drodze, 1876 Jan CHEŁMIŃSKI (1851-1925) - (...) |
Tecnica | | Xilografía |
| | 7. Konstanty PRZYKORSKI (?-1882) Ulica w Chocimiu, 1876 Józef BRANDT (...) |