Stanisław August Król Polski i Litwy |
Tecnica | | Impresión |
| | Johann Esaias NILSON (1721-1788) Stanisław August Król Polski i Litwy (...) |
Świeczniki chrześcijaństwa |
Tecnica | | Grabado, Madera |
| | Józef HOLEWIŃSKI, wg Henryka SIEMIRADZKIEGO Świeczniki chrześcijaństwa, 1878 (...) |
Atribución | | Original (Obra firmada) |
Tecnica | | Grabado, Madera |
| | Juliusz KOSSAK (1824-1899) - według Wesele krakowskie drzeworyt, papier; 36,5 (...) |
Tecnica | | Heliograbado |
| | Jan MATEJKO (1838-1893) - według Wernyhora heliograwiura, papier, 56 x 40,5 cm (...) |
Wjazd cesarza Franciszka Józefa do Krakowa |
Tecnica | | Cromolitografía |
| | Juliusz KOSSAK (1824-1899) Wjazd cesarza Franciszka Józefa do Krakowa, ok. (...) |