Tecnica | | Litografía |
| | Wlastimil HOFMAN (1881-1970) Autoportret litografia, papier; 20 x 15 cm (w (...) |
Getto Lwowskie - zestaw 12 linorytów |
Tecnica | | Papel, Carton |
| | Jonasz STERN (1904-1988) Getto Lwowskie - zestaw 12 linorytów linoryt, papier, (...) |
Tecnica | | Aguafuerte |
| | 4. Leopold LEWICKI (1906-1973) Szwaczki akwaforta, papier; 12,7 x 9,6 cm (...) |
Tecnica | | Acuarela |
| | 5. Henry SNYERS (XVII w.) Samson i Dalila - według obrazu Antona van Dycka (...) |
Widok na kościół Paulinów na Skałce w Krakowie |
Tecnica | | Aguafuerte |
| | Jan RUBCZAK (1884-1942) Widok na kościół Paulinów na Skałce w Krakowie (...) |