Piaskownica z cyklu „Osiedle Ochota” |
Tecnica | | Papel, Carton |
| | 1. Stefan DAMSKI (1926-1986) Piaskownica z cyklu „Osiedle Ochota”, 1955 (...) |
W parku z cyklu „Osiedle Ochota” |
Tecnica | | Papel, Carton |
| | 2. Stefan DAMSKI (1926-1986) W parku z cyklu „Osiedle Ochota”, 1955 linoryt, (...) |
Tecnica | | Linograbado |
| | 3. Janina EBERHARD-SZYMAŃSKA (1899-1976) Górnik linoryt, 25,9 x 20,6 cm (w (...) |
Tecnica | | Técnica mixta |
| | 4. Zofia Renata HERMANOWICZ (XX w.) Kompozycja po pracy miedzioryt, 17,5 x (...) |
Tecnica | | Aguafuerte |
| | 5. Stefan Damski (1926-1986) Pałac Przyjaźni, 1952 akwaforta, sucha igła, (...) |