| | Esta obra de arte se ha ofrecido repetidamente en 2 subastas. La obra de arte fue subastada por primera vez el 2008-05-14 por la casa de subastas Rempex en Warsaw.
Tecnica | | Aguafuerte |
| | Ryszard GANCARZ (ur. 1955) Kraków II, 1987 akwaforta, papier, 16,5 x 13,5 cm (...) |
Tecnica | | Fotografía |
| | fotografia, autorska odbitka barwna, papierbłyszczący, 34 x 25,7 cm (w świetle (...) |
Tecnica | | Fotografía |
| | fotografia, autorska odbitka barwna, papier błyszczący, 34 x 25,7 cm (w (...) |
Pani konsulowa - z cyklu Jabłka |
Tecnica | | Litografía |
| | Marek PIECHOWSKI (ur. 1968) Pani konsulowa - z cyklu Jabłka litografia, (...) |
Dziewczyna przy stole - z serii Jabłka |
Tecnica | | Litografía |
| | Marek PIECHOWSKI (ur. 1968) Dziewczyna przy stole - z serii Jabłka, (...) |