Tecnica | | Litografía |
| | powrót do katalogu poprzedni obiekt LEWICKI Leopold Plaża litografia, papier, (...) |
Tecnica | | Grabado, Madera |
| | powrót do katalogu poprzedni obiekt BANDURA Jerzy Noc drzeworyt, bibułka, 24 x (...) |
Tecnica | | Litografía |
| | powrót do katalogu poprzedni obiekt KWAŚNIEWSKA Barbara Affrontements, 1971 (...) |
Tecnica | | Monotipo |
| | powrót do katalogu poprzedni obiekt SZAPOCZNIKOW Alina Abstrakcja, 1960 (...) |
| | Este lote se ofreció en 2 subastas. La obra de arte fue subastada por primera vez el 2007-01-24 por la casa de subastas Rempex en Warsaw.
Tecnica | | Aguafuerte |
| | powrót do katalogu poprzedni obiekt SROKA Jacek Restif de la bretonce, 1995 (...) |