Atribución | | Original (Obra firmada) |
| | Malarz nieokreślony, polski XIX w. Św. Jan z Dukli olej, płótno, 40,5 x 34 cm; sygn. l.d.: J. (?) Bellon / ... 1867 (?); (przed konserwacją) 800 (...) |
Tecnica | | Grabado, Madera |
| | Panny przy kapliczce(Projekt plakatu na Wystawę Krajową w Poznaniu?) (...) |
Tecnica | | Oleo |
| | olej, tektura, 18,5 x 26 cm (w świetle oprawy); na odwrocie nalepka z (...) |
| | Malarz nieokreślony, XVIII / XIX w. Dwaj jeźdźcy olej, płótno, 50 x 34 cm; (przed konserwacją) 1 300 (...) |
Koneser sztuki nowoczesnej |
Tecnica | | Técnica mixta |
| | Koneser sztuki nowoczesnejtechnika mieszana, papier, 52,5 x 36 cm (w świetle (...) |