Tecnica | | Arcilla |
| | RYCHTER-JANOWSKA Bronisława Na tarasie w Capri gwasz, papier, 9,5 x 13,8 cm (w (...) |
Atribución | | Original (Obra firmada) |
Tecnica | | Tinta china |
| | KOSTYNOWICZ Tytus Kazimierz Karykatury tusz, akwarela, karton, 48,7 x 59 cm; (...) |
Tecnica | | Tinta china |
| | Ty i Pan piórko, tusz, akwarela, papier, 43 x 33 cm; sygn. p.d.: maja 60 (...) |
Jeździec na koniu przekraczający rzekę |
Tecnica | | Sepia, Papel |
| | Malarz nieokreślony, włoski XVII w. Jeździec na koniu przekraczający rzekę piórko, sepia, papier, 29 x 38,5 cm (w świetle oprawy); liczne uszkodzenia papieru 1 200 zł 1 200 zł |
| | Esta obra de arte se ha ofrecido repetidamente en 2 subastas. La obra de arte fue subastada por primera vez el 2006-08-30 por la casa de subastas Rempex en Warsaw.
Tecnica | | Aguafuerte |
| | GOLDBERG Chaim Taniec akwaforta, papier, 32 x 44,7 cm (odcisk płyty); sygn. (...) |