Tecnica | | Aguafuerte, Aguatinta |
| | ELPATOW Igor Tysiąclecie akwaforta, akwatinta, złocenia, papier, 49,5 x 30 cm (...) |
| | Esta obra de arte se ha ofrecido repetidamente en 2 subastas. La obra de arte fue subastada por primera vez el 2006-02-20 por la casa de subastas Rempex en Warsaw.
Tecnica | | Técnica mixta |
| | WAWER Tomasz Hiszpańskie nogi, 1996 technika mieszana, karton, 21 x 30 cm; (...) |
Tecnica | | Acuarela, Gouache |
| | FIJAŁKOWSKA Elżbieta Zofia Projekt pocztówki akwarela, gwasz, papier, 15,5 x (...) |
Tecnica | | Serigrafía |
| | ARTYMOWSKA ZofiaTroglodyci - Poliformy, 1980serigrafia, papier, 41,7 x 51 cm (...) |
| | KOPEĆ Jerzy Bojaźń i drżenie, 1990 olej, płótno, 114 x 146 cm, sygn. i (...) |