| | Malarz nieokreślony Maria Magdalena - kopia olej, płótno,wym. 50 x 60 cm; sygn. l.d.: "JR / 1976" |
Kolorowe kwiaty - nasturcje |
Tecnica | | Acuarela |
| | Malarz nieokreślony Kolorowe kwiaty - nasturcje akwarela, papier, wym. 43 x 34,5 cm; w św. p.-p.; nie sygn. |
Atribución | | Original (Obra firmada) |
Tecnica | | Acuarela, Gouache |
| | akwarela, gwasz, papier, wym. 31,5 x 46,5 cm; w św. p.-p.; sygn. p.d.: "Józef (...) |
Tecnica | | Acuarela |
| | WINIARSKI B. Pejzaż ze stogiem akwarela, papier, wym. 35,5 x 48,5 cm; sygn. (...) |
Tecnica | | Crayones, Papel |
| | WITKA C. Łodzie na brzegu pastel, papier, wym. 48 x 61,5 cm; w św. ramy; sygn. (...) |