Tecnica | | Grabado, Madera |
| | WEJMAN MieczysławPostacie przy księżycudrzeworyt, papier, 16,2 x 25 cm (odcisk (...) |
| | Esta obra de arte se ha ofrecido repetidamente en 2 subastas. La obra de arte fue subastada por primera vez el 2005-03-23 por la casa de subastas Rempex en Warsaw.
Tecnica | | Acuarela |
| | akwarela na podrysowaniu ołówkiem, papier, 20 x 14 cm; u dółu napis: (...) |
Tecnica | | Tinta china |
| | ARTYMOWSKI RomanKompozycja abstrakcyjna, 1967tusz lawowany, papier, 21 x 16 cm (...) |
Atribución | | Original (Obra firmada) |
Tecnica | | Oleo, Tabla |
| | JÓZEWSKI Henryk Dzban olej, tektura, 60,5 x 58 cm; sygn. p.d. (nieczytelnie); (...) |
Tecnica | | Gouache |
| | MAŁACHOWSKI Soter JaxaNa morzugwasz, papier, 50 x 35 cm; sygn. p.d.: SJaxa (...) |