Tecnica | | Porcelana |
| | MOTYL, Porzellanfabrik Muller Co, Seedorf, po 1907 Porcelana biała szkliwiona wys. 5,5 cm Sygnowany: kobaltem podszkliwnie pod koroną w rombie YV | wycisk w masie 3867 | ryte w masie X |
SOBÓR ALEKSANDRA NEWSKIEGO W TALLINIE |
Tecnica | | Aguafuerte |
| | GRAFIK SKANDYNAWSKI LUB ROSYJSKI, 1. poł. XX w. SOBÓR ALEKSANDRA NEWSKIEGO W (...) |
Atribución | | Alumno |
Tecnica | | Dibujo |
| | Malarz nieokreślony, polski XIX w. Rysunek piórkiem na szkicu ołówkowym 13,4 x (...) |
CZTERY KONNE POSTACIE ŻOŁNIERZY |
Tecnica | | Acuarela |
| | TYC Wacław ŻANDARM Akwarela, szkic rysunkowy; 34 x 29 cm w świetle oprawy (...) |
Tecnica | | Acuarela |
| | TYC Wacław TRĘBACZ UŁANÓW AUSTRIACKICH Akwarela, szkic rysunkowy; 34 x 29 cm w (...) |