Itáliai táj antik romokkal ésalakokkal |
Tecnica | | Oleo |
| | 1 - Zorn, Paul jelzéssel, 19. sz. Itáliai táj antik romokkal ésalakokkal olaj, (...) |
Tecnica | | Oleo |
| | 2 - Ladd, A. jelzéssel 1900 körül Erdőrészlet olaj, fa 20*24 cm j.b.l. A. (...) |
Tecnica | | Oleo |
| | 9 - S.A. monogrammal, 19. sz. Gyümölcscsendélet olaj, vászon 41*33,5 cm (...) |
Tecnica | | Oleo |
| | 10 - Nigg, J. jelzéssel, 1900 körül Csendélet sajttállal olaj, vászon 68*55,5 (...) |
Kosztümös társaság aszabadban |
Tecnica | | Oleo |
| | 11 - Brenner Nándor, Vydai (Budapest, 1903 - ?) Kosztümös társaság aszabadban (...) |