Tecnica | | Bronce |
| | Statuetă de birou câîne de vânătoare din bronz patinat pe suport rocaille, cca. 1900 7,5 x 12,5 x 7 cm |
Atribución | | Original (Obra firmada) |
Tecnica | | Aguafuerte |
| | STELIAN PANȚU (1914-1975) Studiu (portret) acvaforte, semnat și datat (19)49 (...) |
Tecnica | | Oleo, Cartón |
| | COMAN ARDELEANU Pe malul lacului Cernica ulei/carton, semnat dreapta jos cu (...) |
Tecnica | | Técnica mixta, Papel |
| | STELIAN PANȚU (1914-1975) Puțină geografie tuș cu penița și laviu/hârtie, (...) |
Tecnica | | Sanguina |
| | STELIAN PANȚU (1914-1975) Portret de tânăr sanguină/hârtie, semnat și datat 13 (...) |