Tecnica | | Fotografía |
| | SCHLABS Bronisław F 58, 1958 fotografia, 51x40cm 800 zł 1 900 zł Urodzony w (...) |
Tecnica | | Fotografía |
| | ROBAKOWSKI JózefTest I, 1971 fotografia, 23x13,5 (sygnowany) Cena wywoławcza : (...) |
Tecnica | | Pastel |
| | BORYS Hanna Klimaty VII - Turcja pastel suchy, 33x48 400 (...) |
Tecnica | | Oleo, Tabla |
| | BAJOŃSKA Krystyna Wachlarz olej na płótnie, 50x61cm 450 zł 450 zł Studia z (...) |
Tecnica | | Impresión |
| | STARIKIEWICZ Henryk z cyklu Katedry rysunek tuszem, 28x20 cm 500 zł 700 zł (...) |