Siedemnasta, siedemnasta piętnaście |
Atribución | | Original (Obra firmada) |
| | Włodzimierz Pawlak (ur. 1957) "Siedemnasta, siedemnasta piętnaście", 2011 r. (...) |
Tecnica | | Acrílico |
| | Leon Tarasewicz (ur. 1957) Bez tytułu, 2009 r. akryl/płótno 50 x 50 cm opisany (...) |
Tecnica | | Oleo |
| | Andrzej Meissner (ur. 1929) Kompozycja, ok. 1957 r. olej/płyta 140 x 149 cm na (...) |
Tecnica | | Acrílico |
| | Henryk Stażewski (1894 - 1988) Kompozycja, 1982 r. akryl, relief/płyta (...) |
Tecnica | | Acrílico |
| | Jerzy Kałucki (ur. 1931) "Przebiegi XVI", 2011 r. akryl/płótno 120 x 100 cm (...) |