Tecnica | | Serigrafía |
| | GRY I ZABAWY, 1976 (1989) R. serigrafia/papier 48 x 60 cm sygn. i dat. p.d.: (...) |
Tecnica | | Papel, Carton |
| | OTRĘBA Ryszard gipsoryt/papier 70 x 50 cm (arkusz) sygn. i dat. p.d.: (...) |
Tecnica | | Tinta, China, Papel |
| | ZBROŻYNA Barbara rysunek, tusz/papier 29 x 21 cm dat. I sygn. p.d.: (...) |
WIĘZIENIE STRZELCE OPOLSKIE |
Tecnica | | Fotografía |
| | ŁOPIEŃSKI Bogdan (Łukasz Bogdański) fotografia czarno-biała, odbitka (...) |
Tecnica | | Acuarela |
| | KOMPOZYCJA 2706 akwarela/papier 50 x 82 cm w l.d. napis: ````2706```` w p.d. (...) |