Furta do kościółek św. Salomei w Grodzisku |
Atribución | | Original (Obra firmada) |
Tecnica | | Lápiz, Papel |
| | GERSON Wojciech GERSON WojciechFurta do kościółek św. Salomei w Grodzisku, (...) |
Tecnica | | Lápiz, Papel |
| | WANIEK Eugeniusz WANIEK EugeniuszGrażyna, 1934 r. ołówek/papier, 19,5 x 13,6 (...) |
Tecnica | | Lápiz, Papel |
| | GERSON Wojciech GERSON WojciechGrodzisko pod Ojcowem, 1853 r. ołówek/papier, (...) |
Tecnica | | Oleo, Tabla |
| | BRATKOWSKI Roman Capri, 1925 r. olej/tektura, 30 x 42,5 cm sygnowany i (...) |
Tecnica | | Acuarela |
| | NARTOWSKI Tadeusz Sianokosy akwarela/papier, 33 x 47 cm sygnowany p. d.: (...) |