Atribución | | Original (Obra firmada) |
Tecnica | | Acuarela |
| | CHMIELIŃSKI (STACHOWICZ) Władysław CHMIELIŃSKI (STACHOWICZ) WładysławWidok na (...) |
Tecnica | | Lápiz, Papel |
| | MARKOWICZ Artur MARKOWICZ ArturGrający w karty ołówek/papier, 25 x 34,5 cm (w (...) |
Tecnica | | Mármol |
| | SEGER Ernst SEGER ErnstNiobe szary marmur, wys.: 34 cm sygnatura ryta na (...) |
Tecnica | | Lápiz, Papel |
| | WANIEK Eugeniusz WANIEK EugeniuszOrkiestra, 1934 r. ołówek/papier, 20 x 25 cm (...) |
Tecnica | | Impresión, Papel, Albúmina |
| | sygnowany p. d.: ````L. de Laveaux | Paris```` Cena wywoławcza : 320 000 zł (...) |