Tecnica | | Papel, Carton |
| | Autor nierozpoznany, XVII w. Sena antyczna miedzioryt/papier, 12,5 x 10 cm sygnowany l. d.: ````Eliz. Cheron L. H. delin. et Sculp```` Cena wywoławcza : 300 zł |
Tecnica | | Tinta, China, Papel |
| | SKARŻYŃSKI JerzyScenka w buduarze tusz/papier, 19 x 15,2 cm Cena wywoławcza : (...) |
Tecnica | | Papel, Carton |
| | Autor nierozpoznany, XVII w. Józef i żona Putyfara miedzioryt/papier, 26 x 23 cm napis u dołu: ````C. Luyken del````, ````Genesis XXXIX```` Cena wywoławcza : 400 zł |
Tecnica | | Papel, Carton |
| | Autor nierozpoznany, XVII w. Odejście kochanka miedzioryt/papier, 26,3 x 19 cm sygnowany l. d.: ````H. Gravelot Inv```` oraz ````C. le Vasseur Sculp.```` Cena wywoławcza : 700 zł |
Tecnica | | Tinta china |
| | LENGREN Zbigniew Dama tusz, akwarela/papier, 21,5 x 11 cm sygnowany p. d.: (...) |