Tecnica | | Oleo |
| | SZCZUKIEWICZ Marian Józef Cynie w wazonie, 1958 r. olej/płyta pilśniowa, 48,5 (...) |
| | KRAUSS Emil Kochankowie, 1925 r. olej/płótno, 97 x 80 cm sygnowany p. d.: (...) |
Tecnica | | Oleo |
| | PRZEBINDOWSKI ZdzisławPejzaż zimowyolej/płyta, 65 x 87 cm sygnowany p. d.: (...) |
| | ŻURAWSKI StanisławAkt kobietyolej/płótno, 71 x 55 cm sygnowany l. g.: "St. (...) |
Tecnica | | Oleo, Tabla |
| | WYGRZYWALSKI Feliks Kazimierz Kobiety na plaży olej/tektura, 50 x 71 cm (...) |