| | Esta obra de arte se ha ofrecido repetidamente en 2 subastas. La obra de arte fue subastada por primera vez el 2009-06-20 por la casa de subastas Desa Dom Auckcyjny en Krakow.
Tecnica | | Oleo, Cartón |
| | MISKY Ludwik Kapitel Miedzioryt, 21,5 x 14,7 cm, sygn. l.d. ołówkiem: (...) |
Tecnica | | Acuarela |
| | LACHUR Zdzisław Roman Tusz, akwarela, papier, 28,5 x 41 cm, sygn. l.d.: (...) |
Ojciec wrócił do domu z cyklu: Alkoholizm |
Tecnica | | Acuarela |
| | LACHUR Zdzisław Roman Tusz, akwarela, papier, 42 x 30 cm, sygn. p.d.: (...) |
Kościół z Syryni w Katowicach |
Tecnica | | Grabado, Madera |
| | STELLER Paweł Drzeworyt barwny, 29 x 20 cm, sygn. oł. p.d.: P. Steller 1939; (...) |
Cud mniemany czyli Krakowiacy i górale |
Tecnica | | Tinta, China, Papel |
| | CZECZOT Andrzej Cud mniemany czyli Krakowiacy i górale 1794-1978 Tusz, papier, (...) |