Atribución | | Original (Obra firmada) |
Tecnica | | Artes aplicadas |
| | Vén Edit (1937- ): Csempekép 20. század második fele, 30 x 16 cm. Festett (...) |
Atribución | | Atribuido |
Tecnica | | Artes aplicadas |
| | Feltehetően Róth Miksa műhelye ólom üvegtábla, 1900-1940 között, Magyarország, (...) |
Tecnica | | Artes aplicadas |
Tecnica | | Oleo |
| | Benedek György: Csend élet kancsóval Olaj farost, 50x80 cm. J.j.l.: Benedek. (...) |
Tecnica | | Oleo |
| | Seres János: Ősz Olaj farost, 50x80 cm. J.j.l.: Seres 1968. Képcsarnok. Keret (...) |