Atribución | | Original (Obra firmada) |
Tecnica | | Técnica mixta |
| | Beck & Jung. Multipel. Signerad och daterad 1969. 23x23 cm. |
Tecnica | | Serigrafía, Color |
| | Victor Vasarely. Färgserigrafi. Signerad. Nr. 139/250. 40x40 cm. |
| | Victor Vasarely. Färgserigrafi. Signerad. Nr. 139/250. 40x40 cm. Glas med (...) |
| | Victor Vasarely. Färgserigrafi. Signerad. Nr. 139/250. 40x40 cm |