Tecnica | | Papel, Carton |
| | ADAMUSIAK Joanna 6/15 sitodruk/papier 70 x 100 cm |
Tecnica | | Técnica mixta |
| | AUGUSTIN Krzysztof technika mieszana/papier 20 x 28,5 cm AUGUSTIN Krzysztof (...) |
| | BIELESZ Magda olej/płótno 27,5 x 22,5 cm oraz polaroid: ROOMETS/OLLA KESKAJA (...) |
| | BIELESZ Magda olej/płótno 22,5 x 27,5 cm oraz polaroid: ANTZ/UUT ROLLERIT (...) |
Tecnica | | Témpera, Papel |
| | BISKUP Agata tusz tempera/papier 32 x 28 cm |