Atribución | | Original (Obra firmada) |
Tecnica | | Yeso |
| | PEITSO, MARTTI (1924-)* TORSO Sign. 1976. Kipsi/Gips. Korkeus/Höjd 50 (...) |
SILAKKA-ASETELMA - STILLEBEN MED STRÖMMING |
Tecnica | | Oleo |
| | KONKKA, ANJA (1917-1964)* SILAKKA-ASETELMA - STILLEBEN MED STRÖMMING. Sign. (...) |
Tecnica | | Serigrafía |
| | KULMALA, MATTI (1946-)* "KUVA 2 - BILD 2". Sign. -70. Serigrafia/Serigrafi, (...) |
Tecnica | | Serigrafía |
| | MELENDER, JUHANI (1941-)* "ATLANTA". Sign. -96. Serigrafia/Serigrafi, 18/60, (...) |
Tecnica | | Acuarela |
| | NOKELAINEN, TAISTO * KAISLIKKO - VASSDUNGE. Sign. -92. Vesiväri/Akvarell 50x87 (...) |