BRUUN RASMUSSEN
Denmark, Copenhagen, 2010-08-16
Catálogo y Resultados de Subastas
"Paintings, works of art, carpets, books and wine"
Arcadja recuerda las preferencias de los usuarios registrados
Pulse sobre las imágenes para más detalles, sobre el artista para sus lotes
Skyline - Kool and the Gang |
Tecnica | | Pintura |
| | Artpusher (Søren Vilhelm): "N.Y.Skyline - Kool and the Gang". Sign. Artpusher (...) |
Tecnica | | Oleo |
| | John Hansen: HuskeBillede. Sign. påbagsiden John Hansen 06. Olie på lærred. (...) |
Tecnica | | Oleo |
| | John Hansen: HuskeBillede. Sign. påbagsiden John Hansen 05. Olie på lærred. (...) |
Tecnica | | Oleo |
| | John Hansen: HuskeBillede Fox. Sign.på bagsiden John Hansen 07. Olie på (...) |
Tecnica | | Oleo |
| | Annelise Kalbak: Komposition. Sign.på bagsiden Annelise Kalbak 2007. Olie på (...) |