Atribución | | Original (Obra firmada) |
Tecnica | | Acuarela |
| | Exotic [2012] Olga Melania Morărescu Mărginean n. 1942, Craiova acuarelă pe (...) |
Tecnica | | Escultura |
| | Vietate Ioana Şetran n. 1936 porţelan, 11,5 × 13 cm |
Tecnica | | Dibujo |
| | Citadină Tia Peltz 1923, Bucureşti - 1999, Bucureşti tuş pe hârtie, 20,5 × (...) |
Tecnica | | Impresión |
| | Love hurts [2009] Gabriel Ghizdavu n. 1990, Craiova C- print pe hârtie (...) |
Tecnica | | Litografía |
| | Fântână la Balcic [1944] Francisc Şirato 1877, Craiova - 1953, Bucureşti (...) |