Putto - truba
è
na delfínu |
| | Esta obra de arte se ha ofrecido repetidamente en 2 subastas. La obra de arte fue subastada por primera vez el 2008-05-25 por la casa de subastas Antikvity Art Aukce en Brno.
Tecnica | | Oleo, Tabla |
| | Olej na tvrzené lepence, kolemroku 1900, výborná práce, zlatá pasparta s vnit ønímelipsovitým výøezem, sbìratelsky zajímavá práce |
Atribución | | Original (Obra firmada) |
| | Elsinger "Plachetnice na moøi" mistrovský olej na plátn ì, signováno, kolem (...) |
Tecnica | | Técnica mixta |
| | Filla Emil "Zápas dvou mužù" mistrovská kombinovaná technika, signováno, (...) |
Strom na kraji vesnice v zimì |
Tecnica | | Oleo |
| | Polanský J. "Strom na kraji vesnice v zimì" olej na malí øské lepence, (...) |
Atribución | | Anónimo (Obra firmada) |
Tecnica | | Acuarela |
| | Neurèeno "Letní krajina s øekou" mistrovský akvarel, signováno, datováno 1958, kvalitní, p ùsobivá práce ve výøezu 29 x 42 (50,5 x 63) |