Tecnica | | Técnica mixta |
| | Olej, płótno sygnowany p.d.: R. HELLGREWE Rudolf Hellgrewe - malarz niemiecki, (...) |
SOSNY I WRZOSY, przed 1939 |
Tecnica | | Técnica mixta |
| | 66 x 105 cm olej, płótno sygnowany p.d.: WIKTOR KORECKI Wiktor Korecki - (...) |
Tecnica | | Técnica mixta |
| | 45 x 60.5 cm pastel, papier sygnowany p.d.: P. STACHIEWICZ. Malarz i (...) |
STAROŚĆ I MŁODOŚĆ, ok. 1920 |
Tecnica | | Pastel, Cartón |
| | Akwarela, kredka, pastel, karton sygnowany białą kredką p.g.: T. Axentowicz Na (...) |
DZIEWCZYNKA Z CZERWONYMIKORALAMI |
Tecnica | | Técnica mixta |
| | 37.5 x 23 cm akwarela, papier sygnowany p.d.: Augustynowicz Aleksander (...) |