Atribución | | Original (Obra firmada) |
Tecnica | | Acuarela, Tinta, Papel |
| | Alena Ladová (1925-1992) U lůžka nemocné akvarel, tuš, papír, 1943, 20 x 15,5 (...) |
Tecnica | | Acuarela |
| | Alena Ladová (1925-1992) In bed sick aquarelle, ink, paper, 1943, 20 x 15,5 (...) |
Přání k tatínkovým narozeninám |
Tecnica | | Lápiz, Papel |
| | Alena Ladová (1925-1992) Přání k tatínkovým narozeninám tuš, tužka, papír, (...) |
Tecnica | | Lápiz, Papel |
Tecnica | | Acuarela, Papel |
| | Alena Ladová (1925-1992) Mdloby akvarel, tuš, papír, 30 x 22 cm, mírně (...) |