Tecnica | | Tempera |
| | Dubroka ip (1928) Mlčení s kočkou olej, tempera, plátno, 1999, 50 x 73 cm, (...) |
Tecnica | | Tempera |
| | Dubroka ip (1928) Dva gayové v koupelně tempera, překližka, 2002, 60,5 x 50 (...) |
Atribución | | Original (Obra firmada) |
Tecnica | | Tempera, Faesite |
| | Dubroka ip (1928) Král koček tempera, sololit, kolem r. 2003, 40 x 35 cm, (...) |
Tecnica | | Gouache |
| | Dubroka ip (1928) Two gays in bathroom tempera, plywood, 2002, 60,5 x 50 cm, (...) |
| | Dubroka ip (1928) Silence with a cat oil, tempera, canvas, 1999, 50 x 73 cm, (...) |