Tecnica | | Acuarela, Papel |
| | Vladislav Bauer (1928) Před bouřkou akvarel, papír, 29,7 x 43,5 cm, (...) |
Tecnica | | Acuarela, Papel |
| | Vladislav Bauer (1928) Jarní sad akvarel, papír, 31,1 x 45,7 cm, provenience: (...) |
Tecnica | | Acuarela, Papel |
| | Vladislav Bauer (1928) Krajina s obilným polem akvarel, papír, 40,5 x 56 cm, (...) |
Tecnica | | Acuarela, Papel |
| | Vladislav Bauer (1928) Mrtvý holub akvarel, papír, 30 X 43,7 cm, PROVENIENCE: (...) |
Tecnica | | Acuarela, Papel |