WITWITZKA Alina
Kurtiserandepar |
| | 9485 D - WITWITZKA, Alina (samtida): Kurtiserandepar, monogramsignerad och (...) |
| | 9554 D - WITWITZKA, Alina (samtida): Duo, signerad Alina W , olja på duk, (...) |
Technique | | Mixed media |
| | 9556 D - WITWITZKA, Alina (samtida): "Vänskap", signerad Alina W, blandteknik, (...) |
| | 9262 D - WITWITZKA, Alina (samtida):"Örhänge", signerad Alina W, olja på duk, (...) |
| | 9279 D - WITWITZKA, Alina (samtida):"I parken", signerad Alina W, olja på duk, (...) |