VLADIMíR Míčko
1941 - 2010
Floodplain forest |
Technique | | Watercolor, Ink, Paper |
| | Vladimír Míčko (1941-2010) Floodplain forest watercolor, white, ink, paper, 42 (...) |
VLADIMíR Míčko
1941 - 2010
Podvečer na rybníku |
| | Vladimír Míčko (1941-2010) Podvečer na rybníku akvarel, tuš, běloba, papír, 38 (...) |
VLADIMíR Míčko
1941 - 2010
Vesnice v zimě |
Technique | | Tempera |
| | Vladimír Míčko (1941-2010) Vesnice v zimě tempera, běloba, papír, 32,6 x 44,5 (...) |
VLADIMíR Míčko
1941 - 2010
Vesnice v zimě |
Technique | | Tempera |
VLADIMíR Míčko
1941 - 2010
Hráz ve vsi |
Technique | | Oil |
| | Míčko Vladimír - Hráz ve vsi Údaje o položce: 1967 sign. PD Míčko 67, na rubu (...) |