Villas

Villas
Debrecen Bem Ter 2
4026
Debrecen
hu
villas@villasgaleria.hu
Visit Home Page
Debrecen Bem Ter 2, Debrecen, HU

Some artworks auctioned at Villas selected by the database of Arcadja Auctions.
Selected Artworks

Browse the list of auctions held by Villas which Arcadja has followed for you.
Auction list for Villas

Some works sold by Villas

Karoly Lotz - Betakarítás

Karoly Lotz - Betakarítás

Lot number: 24
Tétel 24: LOTZ KÁROLY (1833-1904): Betakarítás 26,5x37 cm, olaj, vászon, jel. j. l. Lotz K.
Sandor Ziffer - Kilátás A Művész Műterméből

Lot number: 25
Tétel 25: ZIFFER SÁNDOR (1880-1962): Kilátás a művész műterméből 34x44,5 cm, olaj, vászon, jel. j. l. Ziffer SándorSzerepelt a Blitz Galéria 1999 évi tavaszi aukciójának 128.tételeként.
Andras Markos - Felsőitáliai Táj Pásztorcsaláddal

Original 1871

Lot number: 30
Tétel 30: MARKÓ ANDRÁS (1824-1895): Felsőitáliai táj pásztorcsaláddal 76x101 cm, olaj, vászon, jel. j. l. And Markó 1871, Ho. Firenze-i kiállítási címke
Bela Ivanyi Grunwald - Tavasz

Bela Ivanyi Grunwald - Tavasz

Lot number: 108
Tétel 108: IVÁNYI-GRÜNWALD BÉLA (1867-1940): Tavasz 84x67 cm, olaj, karton, jel. j. l. Iványi GrünwaldBéla, Szerepelt a Kieselbach Galéria 2008 tavasziaukciójának 157. tételeként.
Tibor Csernus - Absolon Tanulmány

Original 1986

Lot number: 109
Tétel 109: CSERNUS TIBOR (1927-2007 ): Absolon tanulmány 38x45,5 cm, olaj, vászon, jel. ho. j. f. Csernus1986
Arcadja LogoProducts
Subscriptions
Subscriptions

Who we are