Borgert Carolus Van Ettinger

(1916 -  1991 )
VAN ETTINGER Borgert Carolus Uitwaaien Op De Scheveningse Pier

Venduehuis /Mar 13, 2013
600.00 - 800.00
600.00

Find artworks, auction results, sale prices and pictures of Borgert Carolus Van Ettinger at auctions worldwide.
Along with Borgert Carolus Van Ettinger, our clients also searched for the following authors:
Peter Kalman, John Chetcuti, Jan Deruth, Jacques Dupont, Seymour Boardman, Emmanuel Charles Benezit, Oscar Anderson
8

Some works of Borgert Carolus Van Ettinger

Extracted between 8 works in the catalog of Arcadja
Borgert Carolus Van Ettinger - Haagse Buitenhof In De Winter

Lot number: 98
Borgert Carolus van Ettinger (1916-1991) Haagse Buitenhof in de winter rechtsonder get. en in dorso get. en adres van de schilder Beyersstraat 's-Gravenhage olieverf op board, 59x79 cm
Borgert Carolus Van Ettinger - Waldeck Piermontkade - Hoek Elandstraat

Lot number: 90
Borgert Carolus van Ettinger (1916-1991) 'Waldeck Piermontkade - hoek Elandstraat' Den Haag rechtsonder get. en in dorso get. en adres van de schilder 'Beijersstraat Den Haag' en gedateerd 1970 olieverf op board, 59x79 cm
Borgert Carolus Van Ettinger - Voorstelling Van Achterzijde Huizen Prinses Mariestraat

Lot number: 413
Borgert Carolus Van Ettinger - Uitwaaien Op De Scheveningse Pier

Original 1961

Gross Price
Lot number: 296
Borgert Carolus van Ettinger (1916-1991) Uitwaaien op de Scheveningse Pier l.o. get. en in dorso 'Scheveningen juni 1961' olieverf op board, 59x79 cm
Borgert Carolus Van Ettinger - Den Haag Waldeck Pyrmontkade

Gross Price
Lot number: 100
Borgert Carolus van Ettinger (1916-1991) 'Den Haag Waldeck Pyrmontkade' r.o. get. olieverf op board, 58x78 cm