Frits Van Eeden

(1944 )
EEDEN van Frits Paard

Venduehuis /Jun 3, 2015
140.00 - 180.00
180.00

Find artworks, auction results, sale prices and pictures of Frits Van Eeden at auctions worldwide.
17

Some works of Frits Van Eeden

Extracted between 17 works in the catalog of Arcadja
Frits Van Eeden - Materiekunstwerk

Lot number: 249
Frits van Eeden (1944) Materiekunstwerk rechtsonder get. collage van beschilderd metaal en spijkers op een board, 181x128 cm
Frits Van Eeden - Sumoworstelaars

Lot number: 81
Frits van Eeden (1944) Sumoworstelaars rechtsonder get. en gedateerd '83 olieverf op board, 87x87 cm
Frits Van Eeden - Paard

Frits Van Eeden - Paard

Lot number: 88

Original 1983

Lot number: 123