VACLAV BUSTEHRA Masek
1893 - 1973
Landscape with a Bridge |
Technique | | Tempera, Cardboard |
| | Mašek Václav (Buštěhrad 1893 - 1973 Prague) Landscape with a Bridge, signed (...) |
VACLAV BUSTEHRA Masek
1893 - 1973
Stojící ženský akt |
Technique | | Pencil, Paper |
| | Václav Mašek (1893-1973) Stojící ženský akt tužka, papír, 1942, 49,8 x 34,5 (...) |
VACLAV BUSTEHRA Masek
1893 - 1973
Stojící akt zezadu |
Technique | | Ink, Paper |
| | Václav Mašek (1893-1973) Stojící akt zezadu tuš, papír, 1941, 45,2 x 33 cm, (...) |
VACLAV BUSTEHRA Masek
1893 - 1973
Setkání / Milenci / Atentát |
Technique | | Lithograph |
| | Václav Mašek (1893-1973) Setkání / Milenci / Atentát litografie, 1928, 18,1 x (...) |
VACLAV BUSTEHRA Masek
1893 - 1973
Bukinisté v Paříži |
Technique | | Lithograph |
| | Václav Mašek (1893-1973) Bukinisté v Paříži litografie, 26,8 x 37,5 cm, sign. (...) |