roode henn olavi
1924 - 1974
"Flieder" |
Technique | | Oil, Cardboard |
| | ROODE, Henn-Olavi: "Flieder". Öl/Malkarton, unsigniert, verso (...) |
roode henn olavi
1924 - 1974
Kann |
| | 53. Henn Roode (1924-1974) Kann 1970, õli, papp, 52,5x29,5 cm, signeeritud, (...) |
roode henn olavi
1924 - 1974
Meri |
Technique | | Oil |
| | 74. Henn Roode (1924-1974) Meri 1966, õli, lõuend, 65x78 cm, signeeritud, (...) |
roode henn olavi
1924 - 1974
Oja Lemme rannas |
| | 58. Henn-Olavi Roode(1924-1974) OjaLemme rannas (1963/65), õli, papp, 42x71 (...) |
roode henn olavi
1924 - 1974
Meri |
Technique | | Painting |
| | Henn-Olavi Roode (1924-1974), Meri (1972) õli/kartong, 67,5x48 cm, (...) |