Technique | | Oil, Panel |
| | 9192 D - RHODIN, Jan (född 1938): Änder, signerad Jan Rhodin, olja på pannå, (...) |
Technique | | Oil, Panel |
| | 8414 D - RHODIN, Jan (född 1938): Änder, signerad Jan Rhodin, olja på pannå, (...) |
Technique | | Oil, Panel |
| | 8412 D - RHODIN, Jan (född 1938): Rovfågel, signerade Jan Rhodin, olja på (...) |
Technique | | Oil, Panel |
| | 8073 D - RHODIN Jan (född 1938) Tomtegröt, signerad Jan Rhodin, olja på pannå, (...) |
Technique | | Oil, Panel |
| | 9321 D - RHODIN Jan (född 1938) Tomtegröt, signerad Jan Rhodin, olja på pannå, (...) |