Boek- en prentverkoper aan de Seine in Parijs |
Technique | | Oil, Panel |
| | Hollandse School (20e eeuw) Boek- en prentverkoper aan de Seine in Parijs (...) |
| | Jan Adam Zandleven (1868-1923) Boerin in de deel rechtsonder get. en gedateerd (...) |
Landschap met korenschoven en boerderij aan het water |
Technique | | Watercolour |
| | Gerardus Johannes Roermeester (1844-1936) Landschap met korenschoven en (...) |
Technique | | Serigraph, Colors |
| | Corneille (1922-2010) Gele en groene kop rechtsonder in potlood get. en (...) |
Twee figuren bij tafel met schenkkan |
| | Hugo Brouwer (1913-1986) Twee figuren bij tafel met schenkkan rechtsonder get. (...) |