Technique | | Mixed media |
| | D -JOSEPH BEUYS Tyskland 1921-1986 Holzpostkarte Multipel, Edition Staeck, (...) |
Technique | | Mixed media |
| | D -JOESPH BEUYS Tyskland 1921-1986 Holzpostkarte Signerad Joesph Beuys. (...) |
Technique | | Sculpture, Plaster |
| | D -EVA ULLBERG, skulptur på stensockel, 1993, gjutet glas, dekor iblått, svart (...) |
Technique | | Mixed media |
| | D -JOSEPH BEUYS Tyskland 1921-1986 Filzpostkarte Multipel, Edition Staeck, (...) |
Technique | | Watercolour |
| | D -GUILLERMO PANEQUE Spanien, född 1963 Utan titel Signerad och daterad på (...) |