Technique | | Lithograph |
| | 9023 D -ASCHENBRENNER, Lennart (född1943): Komposition med kapsyl, signeradoch (...) |
Technique | | Mixed media |
| | D -HOGERVORST, Auvokki (samtida): Landskap, monogramsignerad AH,blandteknik, (...) |
| | D -RYDÉN, Göran (född 1956): Utan titel, olja på duk, (...) |
Technique | | Etching |
| | D -SALLBERG, Harald (1895-1963): Kungliga Slottet, etsning, (...) |
Attribution | | Attributed (Signed artwork) |
Technique | | Mixed media |
| | D -KLENØ Eugenij (1921-2005) tillskriven, Fisketur, signerad,blandteknik på (...) |